Danışma Kurulu

Danışma Kurulu


 

Ayşe Sibel Kedik

1989 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu.1990 yılında H.Ü G.S.F Heykel Bölümünde öğrenime başladı .1994 yılında Hacettepe Üniversitesi G.S.F Heykel Bölümünden mezun oldu ve aynı bölümde Yüksek Lisans programına başladı.1995 yılında H.Ü G.S.F Heykel Bölümü Araştırma Görevlisi olarak atandı. 1996 yılında Yüksek Lisans programını tamamladı ve Sanatta Yeterlik programına başladı 2000 yılında Öğretim Görevlisi olarak atandı. 2003 yılında Sanatta Yeterlik programını tamamladı. 2010 yılında Plastik Sanatlar Alanında Doçentlik ünvanı aldı. Halen aynı bölümde Öğretim Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Erdal Duman


Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümünü bitirdikten sonra aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde heykel dersleri verdi. 2007 yılında “YAYGARA” Güncel Sanat İnisiyatifinin kuruculuğunda yer alarak bir çok sergi ve projeler de yer aldı. Çalışmalarına Ankara’da devam eden Duman, şu an Hacettepe Üniversitesi Heykel Bölümünde yarı zamanlı ders vermektedir.

Şevket Arık

2002 Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı’ndan mezun oldu. 2006 Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Resimde Prematüre Figürler” isimli teziyle Yüksek Lisansını tamamladı. 2012 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde Doktorasını tamamladı. “YAYGARA” Güncel Sanat İnisiyatifinin kurucularından ve üyesidir. Çalışmalarını kendi atölyesinde sürdürmektedir.ARTE SANAT ; sanatın varoluş hakikatini sahiplenen bir duyarlıkla, yeni bir kimlik inşa etmek ve yeni olanaklar yaratmak düşüncesiyle, kurumsal yapısı temelinde kolektif işbirliğine dayalı bir oluşum hedeflemiştir.

BİZE ULAŞIN

  • Mutlukent Mah. Hekimköy Sit. 1920. Cad. No: 59 Çayyolu / Ankara / Türkiye
  • 0312 241 04 44
  • info@artesanat.org
  • Pazar-Pazartesi Hariç Her Gün 10:00 - 18:00 Saatleri Arasında Ziyaret Edilebilir.